Close
Виникли запитання? Ми на зв'язку!
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Сучасну стоматологію в дорослих неможливо уявити без анестезіологічноі допомоги. Великий об'єм втручання, пацієнти із супутніми захворюваннями, схильними до розвитку невідкладних станів, алергією, неспокоєм, вираженим блювотним рефлексом - далеко неповний перелік необхідності анестезіологічного втручання.

Що таке медикаментозний сон і чи можна його використовувати в амбулаторних умовах у дорослих, які умови для цього потрібно виконати?

Як знайти «потрібних» стоматологів, анестезіологів, керівників клінік для успішного розвитку анестезіології в стоматології?
Лектори
Команда із багаторічним досвідом використання медикаментозної седації дорослих під час стоматологічного лікування. Яскравий приклад взаємодії анестезіолога та стоматолога.
Володимир Пайкуш


к.мед.н., почесний президент Української асоціації седації та анестезії в стоматології, керівник анестезіологічного підрозділу клінік ММ, PerfectDent, Пародент.
Андрій Гук


лікар-стоматолог-хірург із понад 15-річним стажем, закінчив спеціалізацію по програмі Global Istitute for dental Education, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США.
Програма онлайн лекції
Медикаментозний сон
і його використання в амбулаторних умовах та все, що для цього потрібно.
1
Рецепт успіху анестезіології
як знайти «потрібних» стоматологів, анестезіологів, керівників клінік?
2
Діалог з учасниками
Лектори дадуть відповіді на усі питання та допоможуть знайти Ваш рецепт успіху
3
Участь в онлайн лекції
Для реєстрації перейдіть за посиланням або натисніть на форму нижче. Після правильного заповнення усіх даних, Ви отримаєте сповіщення на електронну пошту із посиланням для доступу до онлайн лекції.
Made on
Tilda