Close
Виникли запитання? Ми на зв'язку!
Viber
Messenger
Mail
Phone
16 червня
20:00
Лектор: Андрій Гук

лікар-стоматолог-хірург із понад 15-річним стажем, закінчив спеціалізацію по програмі Global Istitute for dental Education, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США.
На перших етапах використання імплантатів ішлось лиш про функцію, краса залишалась за бортом. З часом, із дослідженням процесів загоєння, регенерації, реформування структур, ставало все зрозуміліше як забезпечити ще й гарний вигляд реставрацій з опорою на імпланти.

Безпосередня імплантація у фронтальній ділянці – з точки зору естетики найскладніша зона, найвимогливіша, найакуратніша процедура. В естетичній зоні структури, з якими доводиться працювати делікатні, ніжні і примхливі. Лінія помилки є дуже тонкою, інколи ледь помітною, а ціна найдрібнішої помилки дуже висока.

Андрій Гук спробує розкрити шторки для ширшого кругозору по дорозі до красивої посмішки пацієнта, що з якихось причин змушений позбутись переднього зуба, зробити руку хірурга впевненішою, а шлях рівнішим для обох учасників, загладити вибоїни і круті повороти.Селекція клінічних випадків відносно співпраці пацієнтів, їх вимог, наявних умов.


Чітка діагностика – фотопротокол, комп'ютерна томографія,
пародонтологічний зонд.
Розуміти фізіологічні процеси, які проходять в лунці після видалення
і що в результаті формується в місці видаленого зуба, у яку форму
трансформується перетворюється лунка.


Вибір коректної методики. Критичне мислення, стійкість до згубного впливу фейсбуку і «кваліфікованих» спеціалістів.Оцінка власного рівня кваліфікації.

Візуалізація бажаного кінцевого вигляду реставрації (на екрані, на
фотографії, в своїй уяві). Обговорення реальних можливостей
вирішення клінічних завдань з пацієнтом.
Чим, якими інструментами, матеріалами, методиками ми можемо
створити живу воскову копію лунки, забезпечити незмінний
зовнішній вигляд естетично важливих структур (маргінального рівня
ясен, міжзубних сосочків).
Необхідні в естетичній стоматології навики (розуміння біології, чітке
усвідомлення мануальних навиків, спокій-через-страх, тверда чітко
аргументована і артикульована внутрішня (і зовнішня) позиція стосовно кожного окремого клінічного випадку, особисте вдосконалення мікрохірургічних навиків)

Формування комплекту інструментів.
Співпраця з ортопедом або невеличкий особистий крок вперед
(виготовлення тимчасової реставрації)
Зображення «ідеального» індивідуального абатмента чи коронки з гвинтовою фііксацією.
Зображення ідеального комплексу імплант-абатмент-кістка-ясна-
посмішка.
Реєстрація
Для реєстрації перейдіть за посиланням, натиснувши на кнопку нижче. Після правильного заповнення усіх даних, Ви отримаєте сповіщення на електронну пошту із посиланням для доступу до онлайн лекції. Якщо Ви не отримали посилання - перевірте папку "Спам" чи "Реклама".

Переконайтесь, що всі поля заповнені, як на зображенні. Ім'я, прізвище, електронна пошта та номер телефону в довільному форматі є обов'язковими для заповнення.